Sai Gon 1979 Hotel

190 Cong Quynh, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam·Op de kaart bekijken

Fabelachtig37 beoordelingen
8,6
Prijzen bekijken
Prijzen bekijken
1 / 16
Incheckenvanaf 14:00
Uitcheckentot 12:00
Parkeren✕ Niet aanwezig
WiFi✓ Gratis
Huisdieren✕ Niet toegestaan
OntbijtNiet vermeld

Beschrijving

Sai Gon 1979 Hotel is een hotel in District 1 van Ho Chi Minhstad, met airconditioned slaapzalen, een zonneterras en een tuin. Beide kamertypes zijn slaapzalen van 25 m², elk met één eenpersoonsbed, dus het hotel past bij alleenreizigers die een kamer willen delen en in het centrum willen verblijven.

Elke kamer heeft airconditioning, geluidsisolatie, parketvloeren, een zitgedeelte en een stopcontact naast het bed, en de bedden zijn extra lang, meer dan 2 meter. Gedeelde faciliteiten zijn onder meer een keuken, een bar, een buitenterras met eetgelegenheid en een tourdesk, met gratis wifi in de gemeenschappelijke ruimten. Gasten kunnen gebruikmaken van privé- of expresinchecken en -uitchecken, en de receptie is de hele dag bemand.

Het hotel ligt aan de Cong Quynh-straat, op 100 m van de Thai Binh-markt en 150 m van het busstation Bến xe Sài Gòn. De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,4 km en het station Saigon op 2,2 km. Gasten waarderen het personeel zeer, en ook de prijs-kwaliteitverhouding is een sterk punt van het hotel.

Kamers

2 kamertypes · 25–25 m²

Sai Gon 1979 Hotel biedt twee kamertypes, en beide zijn slaapzalen van 25 m² met één eenpersoonsbed per gast. De eerste is een slaapzaal met acht bedden, de tweede een vrouwenslaapzaal, dus de twee verschillen in wie er samen slaapt en niet in grootte of bed. Beide kamers zijn geairconditioneerd en geluidsisolerend, wat ze rustiger maakt dan de drukke straat ervoor.

De twee kamers hebben dezelfde uitrusting: parketvloeren, een zitgedeelte, een ventilator, een stopcontact naast het bed, een kledingkast, een droogrek en een kledingrek. Toiletpapier, beddengoed en een handdoek worden verstrekt, maar extra handdoeken of lakens kosten geld. Elk bed is extra lang, meer dan 2 meter, dus de bedden zijn langer dan een gewoon eenpersoonsbed.

Bed in slaapzaal met 8 bedden — Sai Gon 1979 Hotel

Bed in slaapzaal met 8 bedden

25 m² Max. 1 gasten 1 eenpersoonsbed
AirconditioningGeluidsisolatieZitgedeelte

De slaapzaal met acht bedden is de algemene slaapzaal van de twee: een kamer van 25 m² met acht bedden, elk bezet door één gast. Ze heeft airconditioning, geluidsisolatie, een zitgedeelte, parketvloeren en een stopcontact naast het bed, en de bedden zijn extra lang, meer dan 2 meter.

Prijzen bekijken
Stapelbed in vrouwenslaapzaal — Sai Gon 1979 Hotel

Stapelbed in vrouwenslaapzaal

25 m² Max. 1 gasten 1 eenpersoonsbed
AirconditioningGeluidsisolatieVentilator

De vrouwenslaapzaal is de keuze voor vrouwen die willen delen met andere vrouwen. Ze meet 25 m² en heeft een eenpersoonsbed voor één gast, airconditioning, geluidsisolatie, een zitgedeelte en een ventilator, met parketvloeren en extra lange bedden van meer dan 2 meter.

Prijzen bekijken

Voorzieningen

36 voorzieningen
Gratis wifi
Familiekamers
Airconditioning
Niet-rokerskamers
Tourdesk
Avondentertainment
Wasserij
Bar

De gedeelde ruimten van Sai Gon 1979 Hotel bevinden zich vooral buiten. Het zonneterras, de tuin, een terras met buitenmeubilair en een buitenterras met eetgelegenheid bieden gasten plekken om weg van de straat te zitten. Binnen is er een bar, en een gedeelde keuken is beschikbaar voor wie zelf wil koken.

Praktische diensten zijn onder meer een receptie die 24 uur per dag bemand is, privé- en expresinchecken en -uitchecken, een tourdesk voor uitstapjes door de stad, geldwisselservice, een geldautomaat ter plaatse en een wasserijservice. Ook internetdiensten worden aangeboden, en gratis wifi is beschikbaar in de gemeenschappelijke ruimten.

Het hotel heeft geen parkeerplaats, dus gasten die met de auto of motor komen, moeten dat vooraf regelen. Airconditioning en geluidsisolatie zijn standaard in de kamers, en de niet-rokerskamers zijn een optie als je een rookvrij verblijf verkiest.

Algemeen

  • Zonneterras
  • Tuin
  • Terras
  • Buitenterras met eetgelegenheid
  • Buitenmeubilair
  • Receptie 24 uur per dag bemand
  • Privé-inchecken/uitchecken
  • Expresinchecken/uitchecken
  • Tourdesk
  • Geldwisselservice
  • Geldautomaat ter plaatse
  • Wasserij
  • Familiekamers
  • Geluidsisolatie
  • Hardhouten of parketvloeren

Eten & drinken

  • Bar

Op de kamer

  • Toiletpapier
  • Handdoeken
  • Handdoeken/lakens (extra kosten)
  • Beddengoed
  • Kledingkast
  • Extra lange bedden (> 2 meter)
  • Gedeelde keuken
  • Stopcontact naast het bed
  • Droogrek voor kleding
  • Kledingrek
  • Zitgedeelte

Media & techniek

  • Internetdiensten

Sai Gon 1979 Hotel staat aan de Cong Quynh-straat in District 1, het centrale district van Ho Chi Minhstad. Koffiebars en restaurants liggen op ongeveer 50 m, waaronder G5 Restaurant & Lounge, Bánh Mì Anh Phán en Tap Out Vietnam. De Thai Binh-markt ligt op 100 m van het hotel en het busstation Bến xe Sài Gòn op 150 m, dus eten en dagelijkse boodschappen zijn op korte afstand. De eigen tuin en het zonneterras van het hotel bieden een rustiger plek om te zitten als de wandeling van de dag erop zit.

De internationale luchthaven Tan Son Nhat ligt op 5,4 km van het hotel en het station Saigon op 2,2 km, dus de meeste reizigers leggen het laatste stuk af met een taxi of een auto via een app. Het hotel heeft geen parkeerplaats, dus automobilisten moeten voor vertrek een plek regelen om de auto achter te laten. Station Ben Thanh ligt op 1 km, en het busstation op 150 m is het dichtstbijzijnde punt voor reizigers met een bus uit andere provincies.

Voor bezienswaardigheden ligt het Musée des Beaux-Arts van Ho Chi Minhstad op 1,1 km van het hotel en het Tao Dan-park op 950 m, dus een ochtendwandeling door het park kun je combineren met een bezoek aan het museum. Het War Remnants Museum en het Ho Chi Minh City Museum liggen beide op 1,5 km, en de Nha Rong-kade aan de Saigon-rivier ligt op 1,9 km, een goede plek om een wandeling af te sluiten met uitzicht op de rivier.

  • Thai Binh-markt
    Lokale markt voor verse etenswaren, fruit en dagelijkse artikelen.
    100 m
  • Bến xe Sài Gòn
    Busstation voor langeafstandsbussen.
    150 m
  • Station Ben Thanh
    Station in het stadscentrum, op korte rijafstand van het hotel.
    1 km
  • Tao Dan-park
    Centraal stadspark met schaduwrijke paden en open grasvelden.
    950 m
  • War Remnants Museum
    Museum over de Vietnamoorlog, met buiten militaire vliegtuigen en tentoonstellingen.
    1,5 km
  • Musée des Beaux-Arts van Ho Chi Minhstad
    Collectie Vietnamese schilderkunst en beeldhouwkunst uit meerdere eeuwen.
    1,1 km

Is het iets voor jou?

Ja, als…

  • ✓je in District 1 wilt verblijven, met de Thai Binh-markt op 100 m en het busstation Bến xe Sài Gòn op 150 m.
  • ✓je alleen reist en het prima vindt een kamer te delen, want beide kamertypes zijn slaapzalen met één eenpersoonsbed per gast.
  • ✓je als vrouw alleen reist en een vrouwenslaapzaal met airconditioning en geluidsisolatie wilt.
  • ✓je buiten wilt ontspannen, met een zonneterras, een tuin en een buitenterras met eetgelegenheid op het terrein.
  • ✓je dagtochten door de stad plant, want het hotel heeft een tourdesk en een geldautomaat ter plaatse.

Misschien niet, als…

  • ✕je als stel reist: elke kamer biedt plaats aan één gast, dus er is geen ruimte voor een tweede persoon.
  • ✕je met de auto of motor komt: het hotel heeft geen parkeerplaats.
  • ✕je een grotere kamer wilt: beide kamers meten 25 m².
  • ✕je een tweepersoonsbed verkiest: beide kamers hebben één eenpersoonsbed per gast.

Wat gasten zeggen

37 geverifieerde beoordelingen
8,6

Gasten prijzen eerst het personeel, daarna de ligging in District 1 en de prijs-kwaliteitverhouding. Verschillende gasten noemen het vriendelijke, behulpzame team en de bars en restaurants in de buurt. Het enige minpunt dat gasten noemen is het comfort van het bed: sommigen vinden de matrassen te hard of te klein.

Gratis WiFi10,0
Personeel9,7
Ligging9,2
Prijs-kwaliteit9,0
Netheid8,6
Comfort8,4
Faciliteiten8,4

Veelgestelde vragen

Hoeveel kost een nacht in Sai Gon 1979 Hotel?

De tarieven van Sai Gon 1979 Hotel verschillen per datum en per gekozen kamer, dus bekijk het actuele tarief bij onze boekingspartners voor je verblijf.

Hoe kom ik bij Sai Gon 1979 Hotel?

Sai Gon 1979 Hotel ligt aan de Cong Quynh-straat in District 1, op 5,4 km van de internationale luchthaven Tan Son Nhat en op 2,2 km van het station Saigon, dus een taxi of een auto via een app is de snelste manier om er vanuit beide te komen. Het busstation Bến xe Sài Gòn ligt op 150 m, de kortste wandeling voor wie met de bus aankomt. Het hotel heeft geen parkeerplaats, dus automobilisten moeten vooraf een plek in de buurt regelen om af te zetten.

Wat is er in de buurt van Sai Gon 1979 Hotel?

De Thai Binh-markt ligt op 100 m van het hotel en het busstation Bến xe Sài Gòn op 150 m. Koffiebars en restaurants liggen op ongeveer 50 m. Station Ben Thanh en het Tao Dan-park liggen op 1 km en 950 m, terwijl het Musée des Beaux-Arts van Ho Chi Minhstad op 1,1 km ligt. Het War Remnants Museum en het Ho Chi Minh City Museum liggen beide op 1,5 km, en de Nha Rong-kade op 1,9 km.

Heeft Sai Gon 1979 Hotel parkeergelegenheid?

Nee, Sai Gon 1979 Hotel heeft geen parkeerplaats, dus gasten die met de auto of motor komen, moeten vooraf een plek in de buurt zoeken. De receptie is de hele dag bemand, dus late aankomsten per taxi kunnen op elk uur inchecken.

Is er een vrouwenslaapzaal in Sai Gon 1979 Hotel?

Ja, Sai Gon 1979 Hotel heeft een vrouwenslaapzaal van 25 m², met een eenpersoonsbed, airconditioning, geluidsisolatie en een zitgedeelte. Het andere kamertype is een slaapzaal met acht bedden van dezelfde grootte, dus vrouwen die liever met andere vrouwen delen, kiezen de vrouwenslaapzaal.

Delen gasten hun kamer in Sai Gon 1979 Hotel?

Ja, beide kamertypes in Sai Gon 1979 Hotel zijn slaapzalen met één eenpersoonsbed per gast. De slaapzaal met acht bedden wordt gedeeld door maximaal acht gasten, en de vrouwenslaapzaal is bestemd voor vrouwen.

Heeft Sai Gon 1979 Hotel een terras of tuin?

Ja, Sai Gon 1979 Hotel heeft een zonneterras, een tuin, een terras met buitenmeubilair en een buitenterras met eetgelegenheid. De bar en de gedeelde keuken zijn de andere plekken op het terrein waar gasten tijd kunnen doorbrengen, en gratis wifi is beschikbaar in de gemeenschappelijke ruimten.

Sai Gon 1979 Hotel · Foto’s (16)
8,6 Fabelachtig37 beoordelingen
Prijzen bekijken